השמשה הקדמית החדשה של פולקסווגן משקף חומה, מפשיר קרח ללא חוטי חוטים

- Mar 01, 2017 -

אתה עשוי לחשוב טכנולוגית שמשה קדמית היא לא חממה למחקר, אבל פולקסווגן שוחרר רק סוג חדש של שמשה כי כתובות כמה בעיות נפוצות מאוד.


"השמשה קדמי האקלים" של פולקסווגן עושה משם עם גופי חימום גלויים הניחו לתוך שמשה קדמית מחוממת. במקום יש שכבה דקה של כסף מוליך חשמלי בתוך זכוכית רבודה. לכל היותר 400-500 ואט עובר דרך השכבה, עוזרים קרח נמס. יש גם חוטים נוספים תחת המגבים לעצור אותם מן המקפיא אל הזכוכית.

פולקסווגן-אקלים-windscreen.jpg

היתרונות להאריך מעבר לחורף. שכבה דקה של כסף, בעוד בלתי נראית דיירים, משמשת מגן חום פסיבי, הפחתת כמות החום שנכנסה לבקתת כשהשמש זורחת. פולקסווגן מאמין שהוא יכול להפחית את טמפרטורת פן על ידי 15 מעלות יותר מאשר זכוכית מסורתית.

מערכת זו היא קצת יותר אלגנטים מאשר השמשות מחוממות כרגיל תיתקלו, איזו תכונת חוטי נימה דקות. חוטים אלה הם בלתי נראים בעיקר, אבל בתנאים מסוימים, הם הופכים די ברורים ומרגיז במקצת. רוב כלי הרכב רובר יגואר לנד יש סוג זה של השמשה הקדמית.

זה לא נראה כי הטכנולוגיה הזו מגיעה לארה"ב עדיין לא. זה יתחיל בתור אופציה מספר כלי רכב Euro-השוק של פולקסווגן, כולל גולף , גולף Sportsvan, Tiguan , שרן, פאסאט ו פאסאט וריאנט. המחירים מתחילים ב 340 יורו, אשר ממירה לכ 365 $ בזמן הכתיבה.זוג:Clariant משיקה דיו מוליך כסף ננו הבא:הוכן Electrochemically כסף Nanoflakes ו nanowires